Gå tilbake til hjemmesiden Royalura.com


PRØVER HØYFJELL Vinter 2019:

 

Dato Arrangør/Pmld.adr Refnr/Klasse/Sted Diverse info P.avg Påmeld.frist
16.02.2019
17.02.2019
Harstad Og Vesterålen Fuglehundklb. 
Karlsen, Liv-Jorunn
Smedbakken Gausvik 
9430  Sandtorg
[email protected]
50-19001

Nordmela 
UK/AK, 2 dagers VK
Prøveleder er Vivian Eriksen, 901 95 488
http://www.hvfk.org
450/500
01.02.2019 
Webfrist: 01.01.2019 
Påmelding på web
16.02.2019
17.02.2019
Rogaland Fuglehundklubb 
Sunde, Stig Andre
Tyttebærholen 24 
4325  Sandnes
[email protected]
50-19002

Sirdal 
450/500
10.02.2019
16.02.2019
17.02.2019
Karlsøy Jff 
Wiggo Ditlefsen
Ringveien 51 
9130  Hansnes
[email protected]
50-19003

Ringvassøy/Vannøy 
Prøveleder:90720099
450/500
07.02.2019 
Webfrist: 07.02.2019 
Utsatt: 11.02.2019 
Påmelding på web
16.02.2019
17.02.2019
Tiurn Jakt Hoinn Og Fiskeklubb Jff 
Hansen,åse
Heggbakken 2 Hommelvik
7550  Hommelvik
[email protected]
50-19004
VK Søndag. 
Meråker og Stjørdal 
450/500
2 uker 
* Krav om sauerenhet
23.02.2019
24.02.2019
Stjørna Jff 
Børmark, Sindre

7169  Åfjord
sind[email protected]
50-19005
CACIT 
Fosen 
Prøveleder: 90724348
https://www.njff.no/fylkeslag/sor-trondelag/lokall
450/500
03.02.2019
23.02.2019
24.02.2019
Midt-Troms Fuglehundklubb 
Christian Sletbakk
Pb 1110 
9326  Bardufoss
[email protected]
50-19006

Senja 
450/500
2 uker
01.03.2019
03.03.2019
Agder Fuglehundklubb 
Quarstein, Bernt
Storvollhei 6 
4707  Vennesla
[email protected]
50-19007
CACIT 
Hovden 1 
2 dagers VK
www.agderfuglehundklubb.no
450 / 500
15.02.2019
01.03.2019
03.03.2019
Namdal Fuglehundklubb 
Heggdal, Roar
Mølnavegen 
7750  Namdalseid
[email protected]
50-19008

Namdalsprøven - Lifjellet 
Prøveleder: 95245676
www.namdalfhk.net
450/500
08.02.2019
02.03.2019
03.03.2019
Trondheim Jff 
Knudtzon, Linn Elisabeth
Marienbergveien 15 
7020  Trondheim
[email protected]
50-19009
VK: lørdag 
Haltdalen 
Tlf 91813493
www.haltdalsproven.wordpress.com
450/500
15.02.2019
02.03.2019
03.03.2019
Tromsø Fuglehundklubb 
Berg, Per-Anton
Boks 107 
9252  Tromsø
[email protected]
50-19010
CACIT 
Tromsø og omegn 
VK lørdag og søndag
450/500
15.02.2019
08.03.2019
10.03.2019
Njff Sogn Og Fjordane 
Øivind Sagmo
Hjortevegen 11 
6723  Svelgen
[email protected]
50-19011
VK fredag 
Gaularfjell 
400/450
10.02.2019
08.03.2019
10.03.2019
Telemark Fuglehundklubb 
Janne Karlsen
Bjørnhullvegen 25 Tlf 90272704
3917  Porsgrunn
[email protected]
50-19012

Rjukan 1 
VK fredag
UK, AK alle dager
450/500
25.02.2019 
Webfrist: 25.02.2019 
Utsatt: 28.02.2019 
Påmelding på web
09.03.2019
10.03.2019
Kristiansund Og Nordmøre Jff 
Øyvind Stenseth
Margrethes Fryd 3 
6514  Kristiansund N
[email protected]
50-19013
To dagers VK 
Smøla 
450/500
25.02.2019
09.03.2019
10.03.2019
Nord-Troms Fuglehundklubb 
Remmen, Ottar Magne
Høgegga 17 
9151  Storslett
[email protected]
50-19014
CACIT 
Arnøya/Nord Troms 
www.nordtromsfuglehundklubb.no
450/500
20.02.2019
09.03.2019
10.03.2019
Inn-Trøndelag Fuglehundklubb 
Holthe, Thomas
Haugskottvegen 8 
7609  Levanger
[email protected]
50-19015
CACIT 
Verdal 
Prøveleder: 91130920
450/500
01.03.2019
09.03.2019
10.03.2019
Harstad Og Vesterålen Fuglehundklb. 
Karlsen, Liv-Jorunn
Smedbakken Gausvik 
9430  Sandtorg
[email protected]
50-19016
2 dagers VK 
Lofoten 
Prøveleder er Vivian Eriksen, 901 95 488
http://www.hvfk.org
450/500
22.02.2019
10.03.2019
10.03.2019
Norsk Münsterländer Klubb 
Geir Kjøpsnes
Bergeveien 121 
2420  Trysil
[email protected]
50-19017

Brennabu 
450/550
25.02.2019 1 uke
15.03.2019
17.03.2019
Norsk Breton Klubb 
Løvås, Tove
Sivs Veg 4 A 
7602  Levanger
[email protected]
50-19018
CACIT 
Meråker 
Prøveleder: 41931349
www.breton.no
450/500
3 uker
15.03.2019
17.03.2019
Rogaland Fuglehundklubb 
Larsen, Jan Atle
Ulabrandsvei 53 
4083  Hundvåg
[email protected]
50-19019

Sirdal 
450/500
08.03.2019
15.03.2019
18.03.2019
Hallingdal Fuglehundklubb 
Nielsen, Trine Frøseth
Langehaugveien 3 
3580  Geilo
[email protected]
50-19020
CACIT 
Geilo 
3 dagers VK. finale mandag
UK/AK fredag-søndag
450/500
2 uker
16.03.2019
18.03.2019
Tromsø Hundeklubb Fuglehundgruppa 
Lagesen, Steinar
Buktelia 1 
9106  Straumsbukta
[email protected]
50-19021
CACIT 
Tromsø og omegn 
Tromsøprøven Vinter
2 dagers VK
www.fuglehundgruppa.no
450/500
01.03.2019 
Webfrist: 01.03.2019 
Påmelding på web
16.03.2019
17.03.2019
Vefsn Jff 
Trygve Nordås
Markveien 464 
8658  Mosjøen
[email protected]
50-19022
CACIT 
Hattfjelldal 
450 / 500
02.03.2019
16.03.2019
17.03.2019
Norsk Vorstehhundklubb Hedmark/Oppland 
Brenden, Roger
Bråtelia 69 
2410  Hernes
[email protected]
50-19023
2 dagers VK 
Vinjeveien 
450/500
01.03.2019
21.03.2019
24.03.2019
Rana Jff 
Trones, Marika Winther
Furumogata 13 
8610  Mo I Rana
[email protected]
50-19024
2 dagers VK 
Mo i Rana 
450/500
07.03.2019
22.03.2019
24.03.2019
Norsk Irsksetterklubb Trøndelag 
Haugvold, Odd Arild
Femundsveien 96 
7374  Røros
[email protected]
50-19025
CACIT 
Røros 
2 dagers VK
Samarb. NISK avd.7 og Røros JFF.
www.rorosproven.no
450/500
01.03.2019
22.03.2019
24.03.2019
Telemark Fuglehundklubb 
Brendengen, Morten
Liahagen 11 
1385  Asker
[email protected]
50-19026

Rjukan/Møsvatn 
Prøveleder 95946999
450/500
04.03.2019
22.03.2019
24.03.2019
Vestlandets Fuglehundklubb 
Sagstad, Marianne
Vardevegen 10 
5353  Straume
[email protected]
50-19027
CACIT 
Filefjell 
www.v-f-k.no
450/500
08.03.2019
23.03.2019
24.03.2019
Ofoten Fuglehundklubb 
Kristensen, Bente
Beverveien 18 
8515  Narvik
[email protected]
50-19028

Altevatn 
450/500
11.03.2019
23.03.2019
24.03.2019
Vest-Finnmark Fuglehundklubb 
Kaald, Petter
Tollevikveien 32b 
9511  Alta
[email protected]
50-19029
2 dagers VK 
Børselv 
450/500
10.03.2019 
* Krav om sauerenhet
23.03.2019
24.03.2019
Hedmark Og Oppland Fuglehundklubb 
Asgeir Bjerke
Kantvegen 68 
2618  Lillehammer
[email protected]
50-19030
1 dags VK Søn 
Espedalen 
Prøveleder 48143990
www.fuglehundklubb.no
450/500
09.03.2019
28.03.2019
28.03.2019
Harstad Og Vesterålen Fuglehundklb. 
Karlsen, Liv-Jorunn
Smedbakken Gausvik 
9430  Sandtorg
[email protected]
50-19031
NM-Lag 
Andøya NM-Lag 
Prøveleder er Liv-Jorunn Karlsen, 918 81 225
http://www.hvfk.org
28.03.2019
28.03.2019
31.03.2019
Harstad Og Vesterålen Fuglehundklb. 
Karlsen, Liv-Jorunn
Smedbakken Gausvik 
9430  Sandtorg
[email protected]
50-19032

Andøya UK/AK 
Prøveleder: 91881225
http://www.hvfk.org
450
14.03.2019
29.03.2019
31.03.2019
Harstad Og Vesterålen Fuglehundklb. 
Karlsen, Liv-Jorunn
Smedbakken Gausvik 
9430  Sandtorg
[email protected]
50-19033
CACIT 
Andøya NM 
Prøveleder: 91881225
http://www.hvfk.org
600
08.03.2019
29.03.2019
31.03.2019
Agder Fuglehundklubb 
Bosvik, Jon Kristen
Risørveien 597 
4950  Risør
[email protected]
50-19034
CACIT 
Hovden 2 
3 dagers VK
www.agderfuglehundklubb.no
450 / 500
08.03.2019
29.03.2019
31.03.2019
Meråker Jff 
Steinar Volden
Tømmermoveien 47 
7530  Meråker
[email protected]
50-19035

Meråker 
2 dagers VK - kval lørdag
tlf 924 13 116
450/500
12.03.2019
30.03.2019
31.03.2019
Norsk Engelsksetterklubb 
Almaas, Marte
Henrik Mathiesens Vei 14 
7015  Trondheim
[email protected]
50-19036
Kun UK/AK 
Tydal 
92257487 kun etter kl 16.00
450
15.03.2019
30.03.2019
31.03.2019
Romerike Fuglehundklubb 
Britt Einarsen
Bjerkeveien 15 
1911  Flateby
[email protected]
50-19037
CACIT 
Sømådalen-Engerdal 
2 dagers VK med kval lørdag.
UK/AK begge dager
Prøveleder: 91347214
450/500
15.03.2019 
Webfrist: 15.03.2019 
Påmelding på web
30.03.2019
31.03.2019
Møre Og Romsdal Fuglehundklubb 
Terje Sylte
Åsvegen 20 
6450  Hjelset
[email protected]
50-19038

Ørskogfjellet 
UK/AK begge dager.
VK lørdag
Prøveleder 91390725
450/500
16.03.2019 1 uke 
Webfrist: 22.03.2019 
Utsatt: 29.03.2019 
Påmelding på web
30.03.2019
31.03.2019
Hemne Jff 
Spjøtvoll, Ketil
Trondheimsvn 49 
7200  Kyrksæterøra
[email protected]
50-19039
VK kun lørdag 
Hemne 
475
10.03.2019 
* Krav om sauerenhet
30.03.2019
31.03.2019
Gudbrandsdal Fuglehundklubb 
Kalvøy, Øyvind
Moarusta 3 
2647  Sør-Fron
[email protected]
50-19040

Sjodalen, Vågå 
450/500
10.03.2019 
Webfrist: 18.03.2019 
Påmelding på web
30.03.2019
31.03.2019
Harstad Og Vesterålen Fuglehundklb. 
Karlsen, Liv-Jorunn
Smedbakken Gausvik 
9430  Sandtorg
[email protected]
50-19041
Exit Cup 
Andøya 
Prøveleder: 91881225
http://www.hvfk.org
500
08.03.2019
05.04.2019
07.04.2019
Hedmark Og Oppland Fuglehundklubb 
Dobloug, Ellen B.
Fartvegen 270 
2324  Vang På Hedmarken
[email protected]
50-19042
Ikke VK. 
Dovrefjellprøven 
Mob. sekr. 41325189
www.fuglehundklubb.no
450
22.03.2019 
Webfrist: 22.03.2019 
Utsatt: 04.04.2019 
Påmelding på web
05.04.2019
07.04.2019
Agder Fuglehundklubb 
Bjåen, Ingrid Margrethe
Bjåenveien 32 
4755  Hovden i Setesdal
[email protected]
50-19043
Kun UK 
Hovden 
agderfuglehundklubb.no
450
22.03.2019
05.04.2019
06.04.2019
Agder Fuglehundklubb 
Bjåen, Ingrid Margrethe
Bjåenveien 32 
4755  Hovden i Setesdal
[email protected]
50-19044
Krav: 1UK. 
Sør Norsk Unghund Mesterskap 
www.agderfuglehundklubb.no
600
01.04.2019
05.04.2019
07.04.2019
Buskerud Jff 
Sjurseth, Siri
Bamse Brakarsvei 38 
3042  Drammen
[email protected]
50-19045
CACIT 
Geilo 
3 dagers VK
UK/AK alle dager
22.03.2019 
Webfrist: 22.03.2019 
Påmelding på web
05.04.2019
07.04.2019
Namdal Fuglehundklubb 
Kjølstad, Inger Lise B
Lonbakkvegen 13 
7877  Høylandet
[email protected]
50-19046
CACIT 
Lifjellprøven 
Tlf: 48193682
www.namdalfhk.net
450/500
15.03.2019
06.04.2019
07.04.2019
Østerdal Fuglehundklubb 
Slettan, Kasper
Mellemveien 10 
2500  Tynset
[email protected]
50-19047
CACIT 
Tolga 
2 dagers VK
Samarbeid med Pointerklubben
450/500
22.03.2019
06.04.2019
07.04.2019
Sør-Varanger Jff 
Bjørn Tormod Syversen
Busveien 3 
9910  Bjørnevatn
[email protected]
50-19048
2-dagers VK 
Gallok 
Prøveleder: 45466175
450/500
29.03.2019
06.04.2019
07.04.2019
Bodø Jff 
Linda Rønning
Postboks 535
8001  Bodø
[email protected]
50-19049
CACIT 
Saltfjellet 
2-dagers VK
450/500
23.03.2019 2 uker 
Webfrist: 23.03.2019 
Utsatt: 01.04.2019 
Påmelding på web 
* Krav om sauerenhet
06.04.2019
07.04.2019
Orkla Jff 
Alf Birger Skinstad

7300  Orkanger
[email protected]
50-19050
2-dagers VK 
Våvatn 
Tlf. 99398275
450/500
24.03.2019 2 uker
06.04.2019
07.04.2019
Midt-Troms Fuglehundklubb 
Christian Sletbakk
Pb 1110 
9326  Bardufoss
[email protected]
50-19051
CACIT 
Altevatn 
450/500
2 uker
12.04.2019
14.04.2019
Vest-Finnmark Fuglehundklubb 
Ingebrigtsen, Tom Sverre
Myrveien 13b 
9511  Alta
[email protected]
50-19052
Krav 1.UK 
Alta 
Arctic Cup
600
01.04.2019 
* Krav om sauerenhet
12.04.2019
14.04.2019
Vest-Finnmark Fuglehundklubb 
Ingebrigtsen, Tom Sverre
Myrveien 13b Alta
9511  Alta
[email protected]
50-19053
CACIT 
Alta 
3 dagers VK
450/500
01.04.2019 
* Krav om sauerenhet
12.04.2019
14.04.2019
Norsk Gordonsetter Klub 
Rolf Bye
Lundamoveien 588 
7232  Lundamo
[email protected]
50-19054
VK lørdag og søndag 
Storlidalen 
Prøveleder: 97703959
450/500
25.03.2019
26.04.2019
29.04.2019
Norsk Gordonsetter Klub 
Arvid Holme
Furuhaugane 17 
6900  Florø
[email protected]
50-19055
CACIT 
Grotli 
VK lørdag/søndag/mandag
Prøveleder: 91860406
450,-/500
08.04.2019
26.04.2019
28.04.2019
Hedmark Og Oppland Fuglehundklubb 
Lars Perry Øie
Fargovegen 10 
2316  Hamar
[email protected]
50-19056
CACIT 
Sømådalen - Engerdal 
Prøveleder 90975365
www.fuglehundklubb.no
450/500
12.04.2019
26.04.2019
28.04.2019
Salten Fuglehundklubb 
Geir Stenmark
Ripnesveien 43 
8056  Saltstraumen
[email protected]
50-19057
CACIT 
Saltfjellet 
3 dagers VK
Prøveleder: 99104002
450/500
2 uker
26.04.2019
28.04.2019
Vestlandets Fuglehundklubb 
Utne, Øysein
Kattanesvegen 84 
5690  Lundegrend
[email protected]
50-19058

Mjølfjell 
www.v-f-k.no
450/500
12.04.2019
26.04.2019
28.04.2019
Agder Fuglehundklubb 
Foss, Tore
Foss, 
4536  Bjelland
[email protected]
50-19059

Nesheia 
www.agderfuglehundklubb.no
450/500
12.04.2019
26.04.2019
28.04.2019
Nordenfjeldske Fuglehundklub 
Stene, Birger
Øvre Sofustrøa 4 
7070  Bosberg
[email protected]
50-19060
CACIT 
Storlidalen 
VK-kval lørdag
450/500
07.04.2019
27.04.2019
28.04.2019
Vest-Finnmark Fuglehundklubb 
Pedersen, Kristel Marie
Snefrida Nilsens Vei 24 Hammerfest
9602  Hammerfest
[email protected]
50-19061
CACIT 
Sennaland 
2 dagers VK
450/500
14.04.2019 
* Krav om sauerenhet